Piri Reis Haritasının Şifresi Sipariş Ver
Okunası Kitaplar....Okunası Kitaplar....Okunası Kitaplar....

Garanti ve İade

Web sitemizde satışı yapılan ürünlerin tümü üretici ya da sağlayıcı firmaların garantisi altındadır. Sizlere sunacağımız ürün ve hizmetlerde maksimum memnuniyetinizi sağlayabilmek için, uzun süre sorunsuz kullanabileceğiniz yüksek kaliteli markalarla ve olası sorunlarda en hızlı ve etkili desteği sağlayan üretici ve sağlayıcılarla çalışırız.

Tüm destek ve servis ihtiyaçlarınızda, siz değerli müşterilerimizin temsilcisi olarak gerekli koordinasyonu sağlamada rol alırız.

Sitemizden satın aldığınız ürünlerde:

- Teslim aldığınızda bir hasar, kusur ya da problem varsa bunu teslimatı yapan firma yetkilisine mutlaka zabıt tutturmalı ve ürünü bize geri göndermelisiniz*. Aksi takdirde attığınız imza ile kargo firmasından ürünü hasarsız ve tam olarak teslim aldığınızı beyan etmiş olursunuz.

- Teslim aldığınız tarihten sonraki 1 hafta içerisinde, henüz kullanmadan, üründe bir problemle karşılaşırsanız, bizlerle telefon ya da email ile irtibat kurduktan sonra, gerekli durumlarda ürünü bize geri gönderebilirsiniz. Bu durumda yapılacak inceleme sonrası ürün stok durumuna göre yenisiyle değiştirilebilir, sizin onayınızla bir muadili ile değiştirilebilir ya da iade alınabilir.

- Ürün teslimattan sonraki bir haftanın ardından garanti süresi içinde sorun çıkarırsa, ürünü ürün ile birlikte gelen garanti kitapçığında listelenen yetkili servislere bizzat götürebilir, ulaştırabilir ya da dilerseniz bu konuda bizden yardım isteyebilirsiniz. Ürün garantisinden sorunsuz bir şekilde faydalanmak için ürünün faturasını ve garanti belgesini mutlaka saklayınız.

- Ürünün geri gönderilmesi durumunda FATURASI, TÜM EK VE AKSESUARLARI, ORJINAL AMBALAJI BOZULMAMIŞ OLARAK bize gönderilmelidir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir. Değişimlerde ürünün sizden bize ulaşması esnasındaki kargo tarafımızca karşılanacak, değiştirilen ya da testleri tamamlanan ürünün tekrar size ulaştırılması masrafları ise sizin tarafınıdan karşılanacaktır. Bu nedenle ürünü bize geri göndermeden önce mutlaka bizimle irtibata geçmeli ve anlaşmalı kargo firmalarımız ile ilgili bilgi aldıktan sonra ürünü bu firmalar aracılığı ile bize ulaştırmalısınız. Bu şartlara uygun gönderilmeyen ürünler kabul edilmeyecektir.

Siparişiniz esnasında onayladığınız satış sözleşmemize bağlı kalmak koşulu ile 4077 nolu Tüketicinin Korunması Kanunu ve Sanayi Bakanlığı' nın Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usül ve Esasları Hakkında Yönetmeliğindeki tüm haklarınız sabittir.