Piri Reis Haritasının Şifresi Sipariş Ver
Okunası Kitaplar....Okunası Kitaplar....Okunası Kitaplar....
Betül Saray
Betül Saray’ı yazarlık kariyerini taçlandıran ilk sıra dışı kitapları, Koruyucu Üçleme Serisi adıyla, (Koruyucu, Üçüncü Yoldaş ve Anahtar) kitaplarıdır.
ayrıntılar
Can Sinanoğlu
1970 yılında İzmir'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Erzurum, Uşak ve Bursa'da tamamladı. Bursa Erkek Lisesi'nden mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü'nü bitirdi.
ayrıntılar
Ersin Kılıç
İlk yapımı Kültür Bakanlığı destekli ‘BÜST’ isimli kısa filmde Yazar Ersin Kılıç, ‘Senarist’ koltuğunda görev aldı.
ayrıntılar
Esin Turhan
14 Kasım doğumluyum. Sonbahar hüzün derler ama tam aksiyim.Yani, bütün çevrem ve dostlarım hayat dolu olduğumu söylerler. Kimbilir... Belki de "görünmeyenim" . Hayatı biraz geç keşfettim. Bestelenmemiş bir şarkı gibi. Ama artık söylüyorum, çünkü notaları
ayrıntılar
Kamer Pierssens
Ünlü Sporcu Kamer Pierssens, 21 Temmuz 1955 tarihinde Bursa’da doğdu. Eğitim hayatı, önce Avusturya Lisesi’nde başladı, daha sonra Türkiye’de bir üniversitenin Halkla İlişkiler ve Pazarlama bölümünde sürdü.
ayrıntılar
Kemalettin Çalık
1967 yılında doğan Kemalettin Çalık, öykü biriktirmeye daha çocukluk dönemlerinde başladı. 1994 yılında Yaşar Nabi Nayır Gençlik Öyküsü yarışmasında Kemalettin Çalık imzasıyla katıldığı dosya dikkate değer bulundu ve Varlık Dergisi’nin Temmuz sayısında ya
ayrıntılar
Metin Soylu
Gazeteci-Yazar Metin Soylu, 1981 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Ünlü Türk Denizcisi Piri Reis'in hayatı ve haritasına yönelik araştırmalar yaptı. Bu araştırmalarını daha fazla geliştirebilmek ve destek alabilmek için Milli Eğitim Bakanlığı'na sundu.
ayrıntılar
Tuğba Altun
TV Medya Planlama & Sosyal Medya Uzmanı olan Yazar Tuğba Altun, yaklaşık 14 yıldır bu alanda uzmanlaştı.
ayrıntılar
Yasin Yağız Serin
Serin, şairlik kariyerine kitabında adını taşıdığı “MÜNZEVİ” ile başladı. Aynı zamanda hikâye ve öykü üzerine de çalışmalarını sürdürüyor.
ayrıntılar